| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SF-1-500ML |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 680~709/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
| ابعاد فیلتر | 145mm * 150mm * 200mm |
| ابعاد کلی ژنراتور هوا | 140mm * 70mm * 150mm |
| وزن | 4 کیلوگرم |
| آداپتور برق | AC 220V ± 10% 50HZ |
| خلاء مطلق | 65KPa |
| جریان پمپ هوا | 3 لیتر/ دقیقه |
| فیلترهای استاندارد | 80، 100، 150 فیلتر میش |
| فیلترهای اختیاری | کمتر از 1000 میش |
| ظرفیت | 500 میلی لیتر |