| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SF-1-500ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 680~709/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Διαστάσεις φίλτρου | 145mm * 150mm * 200mm |
| Συνολικές διαστάσεις γεννήτριας αέρα | 140mm * 70mm * 150mm |
| Βάρος | 4Kg |
| Τροφοδοτικό | AC 220V ±10% 50HZ |
| Απόλυτο κενό | 65KPa |
| Ροή αντλίας αέρα | 3L/Min |
| Τυπικά φίλτρα | Φίλτρο 80, 100, 150 mesh |
| Προαιρετικά φίλτρα | Κάτω από 1000 mesh |
| Χωρητικότητα | 500ml |