| Brand Name: | ACEY |
| Model Number: | ACEY-SF-1-500ML |
| MOQ: | 1 Set |
| Price: | USD 680~709/Set |
| Payment Terms: | T/T,PayPal,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 200 Sets/Month |
| Filter dimensions | 145mm * 150mm * 200mm |
| Overall dimensions of air generator | 140mm * 70mm * 150mm |
| Weight | 4Kg |
| Power adapter | AC 220V ±10% 50HZ |
| Absolute vacuum | 65KPa |
| Air pump flow | 3L/Min |
| Standard filters | 80, 100, 150 mesh filter |
| Optional filters | Below 1000 mesh |
| Capacity | 500ml |