| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SF-1-500ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 680~709/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Filterafmetingen | 145mm * 150mm * 200mm |
| Totale afmetingen van de luchtgenerator | 140mm * 70mm * 150mm |
| Gewicht | 4Kg |
| Voedingsadapter | AC 220V ±10% 50HZ |
| Absolute vacuüm | 65KPa |
| Luchtpomp debiet | 3L/Min |
| Standaard filters | 80, 100, 150 mesh filter |
| Optionele filters | Onder 1000 mesh |
| Capaciteit | 500ml |