| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-VM-150ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 1180~1230/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Güç kaynağı voltajı | AC220V |
| Nominal güç | 150W |
| Karıştırma hızı | Frekans dönüştürücü ile 0~320 rpm hız düzenlemesi |
| Vakum | ≤-80Kpa veya daha fazla |
| Aksesuar hacmi | 150ml ~ 250ml paslanmaz çelik vakum karıştırma tankı |
| Karıştırma süresi | 0~9999 dakika (ayarlanabilir) |
| Salınım modu | Kademesiz hız düzenlemesi |
| Boyut | Yaklaşık 335mm*315mm*515mm (uzunluk*genişlik*yükseklik) |
| Ağırlık | Yaklaşık 20kg |