| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-VM-150ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 1180~1230/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Spanning van de voedingsbron | AC220V |
| Nominaal vermogen | 150 W |
| Roer snelheid | 0 ̊320 t/min snelheidsregulatie door frequentieomzetter |
| Vacuüm | ≤ 80 Kpa of meer |
| Volume van het accessoire | 150 ml ~ 250 ml vacuümrooster van roestvrij staal |
| Gemengtijd | 09999 minuten (kan worden ingesteld) |
| Schommelmodus | De snelheidsregeling zonder stappen |
| Afmeting | Ongeveer 335 mm*315 mm*515 mm (lengte*breedte*hoogte) |
| Gewicht | Ongeveer 20 kg |