| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-VM-150ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1180~1230/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Napięcie zasilania | AC220V |
| Moc nominalna | 150 W |
| Prędkość mieszania | 0 ′320 obrotów na minutę regulowanie prędkości przez przekształcacz częstotliwości |
| Próżnia | ≤ 80 Kpa lub więcej |
| Objętość akcesoriów | 150 ml ~ 250 ml zbiornika podciśnieniowego ze stali nierdzewnej |
| Czas mieszania | 09999 minuty (może być ustawione) |
| Tryb oscylacji | Regulacja prędkości bezkroków |
| Wymiar | Przybliżenie 335 mm*315 mm*515 mm (długość*szerokość*wysokość) |
| Waga | Około 20 kg |