| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VM-150ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 1180~1230/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Τετάρτη | AC220V |
| Κατηγορία ισχύος | 150W |
| Ταχύτητα ανάμειξης | Ρυθμισμός ταχύτητας 0 ∆320 στροφές ανά λεπτό με μετατροπέα συχνοτήτων |
| Κενό | ≤ 80 Kpa και άνω |
| Όγκος του εξαρτήματος | 150 ml ~ 250 ml δοχείο αναμειγνύσεως κενού από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρόνος ανάμειξης | 09999 λεπτά (μπορεί να ρυθμιστεί) |
| Τρόπος ταλάντευσης | Ρυθμισμός ταχύτητας χωρίς βήματα |
| Διάσταση | Περίπου 335mm*315mm*515mm (μήκος*εύρος*ύψος) |
| Βάρος | Περίπου 20kg |