| Brand Name: | ACEY |
| Model Number: | ACEY-VM-150ML |
| MOQ: | 1 Set |
| Price: | USD 1180~1230/Set |
| Payment Terms: | T/T,PayPal,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 200 Sets/Month |
| Power supply voltage | AC220V |
| Rated power | 150W |
| Stirring speed | 0~320 rpm speed regulation by frequency converter |
| Vacuum | ≤-80Kpa or more |
| Accessory volume | 150ml ~ 250ml stainless steel vacuum stirring tank |
| Mixing time | 0~9999 minutes (can be set) |
| Oscillation mode | Stepless speed regulation |
| Dimension | Approximately 335mm*315mm*515mm (length*width*height) |
| Weight | Approximately 20kg |