| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-VPM-2L |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2350~2449/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Çalışma Prensibi | Darbe ve sürtünme kuvveti |
|---|---|
| Uyumlu Öğütme Kavanozları | 2L: (250ml~500ml) * 4 / 4L: (500ml~1000ml) * 4 |
| Maksimum Besleme Kapasitesi | Öğütme kavanozunun 2/3'ü |
| Çalışma Modu | Aynı anda 2 veya 4 öğütme kavanozu çalışması |
| Maksimum Besleme Granülitesi | 15mm |
| Minimum Boşaltma Granülitesi | 0.1μm'ye kadar |
| Numune Tipi | Sert, orta sert, yumuşak, lifli, kırılgan, nemli |
| Öğütme Kavanozu Dönüş Hızı | 800rpm |
| Dönüş Hızı Oranı | 1:2 |
| Tahrik Modu | Dişli tahrik ve kayış tahrik |
| Hız Kontrolü | Kademesiz hız ayarı |
| Elektriksel Detaylar | 110V/220VAC, 50/60 Hz, 0.75KW |
| Maksimum Sürekli Öğütme Süresi | 72 saat (tam yük) |
| Ağırlık (Net/Brüt) | 2L: 75kg/110kg, 4L: 80kg/120kg |
| Boyut (U*G*Y) | 720mm * 468mm * 535mm |
| Gezegen Disk Boyutu | Çap340mm * Kalınlık6mm |
| Gürültü Seviyesi | <70dB |