| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-VPM-2L |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2350~2449/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Werkingsbeginsel | Schok- en wrijvingskracht |
|---|---|
| Compatibele slijppotten | 2L: (250 ml~500 ml) * 4 / 4L: (500 ml~1000 ml) * 4 |
| Maximale voedingscapaciteit | 2/3 van de capaciteit van de slijppot |
| Operatiemodus | 2 of 4 gelijktijdig werkende slijppotten |
| Maximale voedingsgranulariteit | 15 mm |
| Minigranulaire ontlading | Tot 0,1 μm |
| Typ van monster | Hard, middelhard, zacht, vezelvormig, bros, vochtig |
| Rotatiesnelheid van de slijppot | 800 t/min |
| Rotatiesnelheid | 1:2 |
| Rijmodus | Versnellingen en riemen |
| Snelheidscontrole. | De snelheidsregeling zonder stappen |
| Elektrische details | 110V/220VAC, 50/60 Hz, 0,75 kW |
| Maximaal doorlopend slijptijd | 72 uur (vol geladen) |
| Gewicht (netto/bruto) | 2L: 75 kg/110 kg, 4L: 80 kg/120 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 720 mm * 468 mm * 535 mm |
| Grootte van de planetaire schijf | Dial340 mm * T6 mm |
| Geluidsniveau | < 70 dB |