| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VPM-2L |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2350~2449/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Αρχή λειτουργίας | Δύναμη πρόσκρουσης και τριβής |
|---|---|
| Συμβατές βάζες άλεσης | 2L: (250ml~500ml) * 4 / 4L: (500ml~1000ml) * 4 |
| Μέγιστη χωρητικότητα τροφοδοσίας | 2/3 χωρητικότητα βάζου άλεσης |
| Τρόπος λειτουργίας | Δύο ή τέσσερις βάζες άλεσης που εργάζονται ταυτόχρονα |
| Μέγιστη κόκκινη τροφοδότηση | 15 χιλιοστά |
| Μίνι Σκόρπιση Σκόρπισης | Μέχρι 0,1 μm |
| Τύπος δείγματος | Σκληρό, μεσαία σκληρό, μαλακό, ινώδες, εύθραυστο, υγρό |
| Ταχύτητα περιστροφής βάζου άλεσης | 800 στροφές ανά λεπτό |
| Αναλογία περιστροφικής ταχύτητας | 1:2 |
| Τρόπος οδήγησης | Οδηγός ταχυτήτων και οδηγός ζώνης |
| Ελέγχος ταχύτητας | Ρυθμισμός ταχύτητας χωρίς βήματα |
| Ηλεκτρικές λεπτομέρειες | 110V/220VAC, 50/60 Hz, 0,75KW |
| Μέγιστος χρόνος συνεχούς άλεσης | 72 ώρες (με πλήρες φορτίο) |
| Βάρος (καθαρός/ακαθάριστος) | 2L: 75kg/110kg, 4L: 80kg/120kg |
| Μέγεθος (L*W*H) | 720mm * 468mm * 535mm |
| Μέγεθος Πλανητικού Δίσκου | Διάμετρο 340 mm * T6 mm |
| Επίπεδο θορύβου | < 70dB |