| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-VPM-2L |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2350~2449/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Zasada działania | Siła uderzenia i tarcia |
|---|---|
| Kompatybilne słoiki szlifujące | 2L: (250ml~500ml) * 4 / 4L: (500ml~1000ml) * 4 |
| Maksymalna pojemność karmienia | 2/3 pojemności słoika szlifującego |
| Tryb działania | 2 lub 4 szlifowane słoiki pracujące jednocześnie |
| Maksymalna granularność karmienia | 15 mm |
| Mini granularność rozładowania | Do 0,1 μm |
| Rodzaj próbki | Twarda, średnio twarda, miękka, włóknista, krucha, wilgotna |
| Prędkość obrotowa słoika szlifującego | 800 obr./min |
| Wskaźnik prędkości obrotowej | 1:2 |
| Tryb sterowania | Napęd biegów i napęd pasów |
| Kontrola prędkości | Regulacja prędkości bezkroków |
| Szczegóły elektryczne | 110V/220VAC, 50/60 Hz, 0,75KW |
| Max. czas ciągłego szlifowania | 72 godziny (na pełnym obciążeniu) |
| Waga (netto/bruto) | 2L: 75 kg/110 kg, 4L: 80 kg/120 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 720 mm * 468 mm * 535 mm |
| Rozmiar dysku planetarnego | Dia340mm * T6mm |
| Poziom hałasu | < 70 dB |