| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-VPM-2L |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2350~2449/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
| اصل کار | نیروی ضربه و اصطکاک |
|---|---|
| گلدان های آسیاب سازگاری | 2L: (250ml~500ml) * 4 / 4L: (500ml~1000ml) * 4 |
| حداکثر ظرفیت تغذیه | ظرفیت 2/3 قوطی خرد کننده |
| حالت کار | ۲ یا ۴ قوطی خرد کن که همزمان کار می کنند |
| حداکثر غلظت تغذیه | 15 میلی متر |
| ذرات کوچک تخلیه | به 0.1μm کاهش می یابد |
| نوع نمونه | سخت، متوسط سخت، نرم، فیبروز، شکننده، مرطوب |
| سرعت چرخش قوطی خرد کننده | 800 دور در دقیقه |
| نسبت سرعت چرخش | 1:2 |
| حالت درایو | درایو و کمربند |
| کنترل سرعت | تنظیم سرعت بدون گام |
| جزئیات برق | 110V/220VAC، 50/60 هرتز، 0.75KW |
| حداکثر زمان خرد کردن مستمر | 72 ساعت (با بار کامل) |
| وزن (خالص/کل) | 2L: 75kg/110kg، 4L: 80kg/120kg |
| ابعاد (L*W*H) | 720mm * 468mm * 535mm |
| اندازه دیسک سیاره ای | قطر 340mm * T6mm |
| سطح سر و صدا | <70dB |