| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HSM4525C |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 680~2750Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
25KG Yük PE POF PVC PP Sıcaklık Kısaltma Paketleme Makinesi Ağır Büyük Boyutlu Ürün için Uygun
Ürün Tanımı
ACEY-HSM4525C ısı kısaltma ambalaj makinesi, patentli tasarım, güvenlik, enerji tasarrufu ve istikrarlı verimliliği entegre eden yenilikçi bir ambalaj ekipmanıdır.POF'ın termal küçülme ambalajı için mükemmel bir çözüm sağlayan, PVC ve PP filmleri.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Güç kaynağı | 380V50-60HZ |
| Güç | 12KW |
| Boyutları | 1200mmx450mmx250mm |
| Taşıma hızı | 0-15m/min |
| Taşıma malzemesi | Kılavuz |
| Taşıyıcı yükleme | En fazla 25 kg |
| Makine boyutu | 1600mmx700mmx1520mm (L*W*H) |
| Ağırlık | 185kg |
| Çekilme filmi | PE,POF,PVC,PP |
Ürün Görüntüsü
![]()