| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-HSM4525C |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 680~2750Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Maszyna do opakowań o obciążeniu 25 kg PE POF PVC PP, zmniejszająca się cieplnie, nadająca się do ciężkich produktów dużych rozmiarów
Opis produktu
ACEY-HSM4525C Heat Shrink Packaging Machine to innowacyjny sprzęt opakowaniowy zintegrowany z opatentowanym projektem, bezpieczeństwem, oszczędnością energii i stabilną wydajnością,dostarczając doskonałe rozwiązanie dla termozmniejszających się opakowań POF, folii PVC i PP.
Cechy produktu
Parametry techniczne
| Zasilanie | 380V50-60HZ |
| Władza | 12 kW |
| Wymiary | 1200 mmx450 mmx250 mm |
| Prędkość transportu | 0-15 m/min |
| Materiał przenośny | Łuski |
| Ładowanie przenośnikiem | 25 kg maksymalnie |
| Rozmiar maszyny | 1600 mmx700 mmx1520 mm (L* W* H) |
| Waga | 185 kg |
| Film skurczeniowy | PE,POF,PVC,PP |
Wyświetlacz produktu
![]()