| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HSM4525C |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 680~2750Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή συσκευασίας θερμικής συρρίκνωσης 25KG φορτίου PE POF PVC PP κατάλληλη για βαρύ προϊόν μεγάλου μεγέθους
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή συσκευασίας ACEY-HSM4525C είναι ένας καινοτόμος εξοπλισμός συσκευασίας που ενσωματώνει κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμό, ασφάλεια, εξοικονόμηση ενέργειας και σταθερή απόδοση.παρέχοντας την ιδανική λύση για τη θερμική συρρίκνωση συσκευασίας των POF, PVC και PP.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V50-60HZ |
| Δύναμη | 12KW |
| Μέγεθος | 1200mmx450mmx250mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-15m/min |
| Υλικό μεταφοράς | Δίκτυο |
| Εφοδιασμός με μεταφορέα | 25kg κατ' ανώτατο όριο |
| Μέγεθος μηχανής | 1600 mmx700 mmx1520 mm (L* W* H) |
| Βάρος | 185 κιλά |
| Φόρμα συρρίκνωσης | PE,POF,PVC,PP |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()