| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-HSM4525C |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 680~2750Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Verpakkingsmachine voor 25 kg belasting PE POF PVC PP warmteverkrimping geschikt voor zware grote producten
Productbeschrijving
ACEY-HSM4525C warmte-krimpverpakkingsmachine is een innovatieve verpakkingsapparatuur die een gepatenteerd ontwerp, veiligheid, energiebesparing en stabiele efficiëntie combineert,een perfecte oplossing bieden voor thermisch krimpverpakkingen van POF, PVC- en PP-folie.
Productkenmerken
Technische parameter
| Stroomvoorziening | 380V50-60HZ |
| Kracht | 12 kW |
| Afmetingen | 1200 mmx450 mmx250 mm |
| Transportsnelheid | 0-15 m/min |
| Vervoermateriaal | Gelag |
| Transportbandbelasting | Maximaal 25 kg |
| Maatwerkgrootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende voorwaarden: |
| Gewicht | 185 kg |
| Krimpfilm | PE,POF,PVC,PP |
Productdisplay
![]()