| Brand Name: | ACEY |
| Model Number: | ACEY-GM-1 |
| MOQ: | 1 Set |
| Price: | USD 2960~3084/Set |
| Payment Terms: | T/T,PayPal,L/C,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 200 Sets/Month |
| Roll groove depth | 1.2~2.0mm (adjustable) |
|---|---|
| Rolling groove width | 1.1~1.5mm (according to the thickness of the hob) |
| Processing accuracy | ±0.1mm |
| Hob life | > 1 million times |
| Capacity | Semi-automatic 400 EA/H |
| Configuration power supply | 220v/50Hz |
| Power | 140W |
| Compressed air | 0.5MPa~0.7MPa |
| Dimensions | 820mm X 255mm X 510mm |
| Weight | 80kg |