| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-GM-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2960~3084/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Głębokość rowu | 1.2·2.0mm (regulowane) |
|---|---|
| Szerokość rowu | 1.1·1,5 mm (w zależności od grubości pieca) |
| Dokładność przetwarzania | ±0,1 mm |
| Życie w hobbie | > 1 milion razy |
| Pojemność | Półautomatyczne 400 EA/h |
| Konfiguracja zasilania | 220v/50Hz |
| Władza | 140 W |
| Powietrze sprężone | 0.5MPa·0.7MPa |
| Wymiary | 820 x 255 x 510 mm |
| Waga | 80 kg |