| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-GM-1 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2960~3084/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
| عمق خروجی | 1.2×2.0mm (قابل تنظیم) |
|---|---|
| پهنای خروجی | 1.1 ٫ 1.5mm (بر اساس ضخامت صفحه حرارت) |
| دقت پردازش | ±0.1mm |
| زندگی در هاب | > 1 میلیون بار |
| ظرفیت | نیمه اتوماتیک 400 EA/H |
| منبع برق پیکربندی | 220v/50Hz |
| قدرت | 140 وات |
| هوا فشرده | 0.5MPa ۰٫۷MPa |
| ابعاد | 820mm X 255mm X 510mm |
| وزن | ۸۰ کیلوگرم |