| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-GM-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 2960~3084/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
| Haddeleme oluk derinliği | 1.2~2.0mm (ayarlanabilir) |
|---|---|
| Haddeleme oluk genişliği | 1.1~1.5mm (freze çakısının kalınlığına göre) |
| İşleme hassasiyeti | ±0.1mm |
| Freze çakısı ömrü | > 1 milyon kez |
| Kapasite | Yarı otomatik 400 ADET/SA |
| Konfigürasyon güç kaynağı | 220v/50Hz |
| Güç | 140W |
| Basınçlı hava | 0.5MPa~0.7MPa |
| Boyutlar | 820mm X 255mm X 510mm |
| Ağırlık | 80kg |