| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-GM-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2960~3084/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
| Rolgroefdiepte | 1.2·2.0 mm (instelbaar) |
|---|---|
| Breedte van de rollgroef | 1.1·1,5 mm (afhankelijk van de dikte van de kookplaat) |
| Bewerkingsnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Hob-leven | > 1 miljoen keer |
| Capaciteit | Semi-automatische 400 EA/H |
| Configuratie van de voedingsbron | 220v/50Hz |
| Kracht | 140 W |
| Gecomprimeerde lucht | 0.5MPa ¥0.7MPa |
| Afmetingen | 820 x 255 x 510 mm |
| Gewicht | 80 kg |