| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-GM-1 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 2960~3084/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Βάθος αυλάκωσης κύλισης | 1.2~2.0mm (ρυθμιζόμενο) |
|---|---|
| Πλάτος αυλάκωσης κύλισης | 1.1~1.5mm (ανάλογα με το πάχος του κοπτικού) |
| Ακρίβεια επεξεργασίας | ±0.1mm |
| Διάρκεια ζωής κοπτικού | > 1 εκατομμύριο φορές |
| Χωρητικότητα | Ημιαυτόματη 400 ΤΕΜ/Ω |
| Τροφοδοτικό διαμόρφωσης | 220v/50Hz |
| Ισχύς | 140W |
| Συμπιεσμένος αέρας | 0.5MPa~0.7MPa |
| Διαστάσεις | 820mm X 255mm X 510mm |
| Βάρος | 80kg |