| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BP32-200A200A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 9170~9630Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
1-32 Seria 200A Ładowanie i rozładowanie BMS Maszyna do testowania baterii litowo-jonowych
Opis produktu
ACEY-BP32-200A200A ma wysoki poziom automatyzacji, przyjazny chiński interfejs, szybką prędkość testową i wysoką dokładność testową.odzyskanie nadliczby, przeładowanie, odzyskiwanie przeładowania, przepływ prądu (prądem przeładowania i prądem przeładowania), rezystancja wewnętrzna, samozużycie, ochrona przed zwarciem, czas ochrony przed przeładowaniem,czas ochrony przed prądem, czas ochrony przed przeładowaniem, prąd wyrównania i napięcie wyrównania.
Zalety urządzenia
1. Cykl: czas cyklu: od 1 do 9999 razy
2. Tryb laboratoryjny, może arbitralnie regulować wartość napięcia sekcji
3 Może nieprzerwanie dostarczać prąd ładowania i rozładowania.
4Za pomocą programowania urządzenie wykonuje liczbę cykli każdego wskaźnika tablicy ochronnej bez przerwy.
5. śledzenie dziennika, z funkcją dziennika, w tym badania całego procesu rejestrów operacyjnych, rekordów nieprawidłowych, może być stosowany do identyfikowalności procesu testowego.
6Przetwarzanie danych, interfejs człowiek-maszyna
7. Dane testowe są zapisywane w pliku EXCEL.
8. Interfejs RS232 jest używany do interfejsu między urządzeniem a komputerem hosta, który może zapewnić stabilność i pozyskiwanie danych w czasie rzeczywistym.
9Kalibracja dokładności/kalibracja oprogramowania
10. Z funkcją rozpoczęcia kodu zamiatania
11. Interfejs systemu MES
12Aktywne wyrównanie (może być dostosowane)
13. Prąd wyrównania (przystosowany)
14Test protokołu komunikacji (nieobowiązkowy)
Funkcja badacza
| Nie, nie, nie. | Funkcja | Zakres | Dokładność | jednostka |
| 1 | Wykorzystanie własne z jednej komórki | 0 - 500 | ± 0.1 | uA |
| 2 | Wykorzystanie własne | 0-5000 | ± 1 | uA |
| 3 | Przeciążenie | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Odzyskanie nadliczby napięcie | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Opóźnienie w zabezpieczeniu przed przeładowaniem | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Przesyłka przeładowania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Wynagrodzenie z tytułu nadwyżki napięcie | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Opóźnienie w ochronie przed napięciem przeładowaniem | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Wartość ochrony prądu przed przeładowaniem | 0.1--200 | ± 0.01 | A |
| 10 | Ochrona przed przeładowaniem | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Wartość ochrony prądu przed przeładowaniem | 0.1- 200 | ± 0.01 | A |
| 12 | Ochrona przed przeładowaniem, opóźnienie ochrony prądu | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | napięcie otwierające funkcji wyrównania | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 14 | Prąd wyrównujący | 1 - 500 | ± 1 | mA |
| 15 | Prąd ładowania | 0.1--120 | ± 0.01 | A |
| 16 | Prąd rozładowy | 0.1--120 | ± 0.01 | A |
| 17 | Czas ładowania | 0- Pozostałe-100 | ± 1 | S |
| 18 | Czas wyładowania | 0-100 | ± 1 | S |
| 19 | Różnica w samodzielnym zużyciu | 0-500 | ± 0.1 | uA |
| 20 | Odporność | 0-999 | ± 1 | mΩ |
| 21 | Czas ochrony przed zwarciem | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | Napięcie ładowania pojedynczej komórki | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 23 | Napęd rozładowy pojedynczej komórki | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 24 | napięcie otwartego obwodu | 160000 | ± 1 | mV |
| 25 | Liczba analogów napięcia | 32 | 0 | PCS |
Parametry badania pętli głównej
| Projekt | Parametry |
| napięcie | 160000mV |
| Rozstrzygnięcie napięcia | 1 mV |
| VOdokładność | ± 0,1% |
| Prąd rozładowy | 0.1A ~ 200A |
| Obecna rezolucja | 1 mA |
| Aktualna dokładność | ±(00,1%) |
| Pozostałe | Obwody ładowania i rozładowania są całkowicie oddzielone |
Parametry każdej komórki serii
| Projekt | Parametry |
| Napięcie wyjściowe każdej komórki | 500 mV ~ 5000 mV |
| Napięcie wejściowe każdej komórki | 500 mV ~ 5000 mV |
| Rozstrzygnięcie napięcia | 1 mV |
| VOdokładność | ± 0,05% |
| Prąd wyrównania | 500 mA |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()