| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-MS03 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3800~3990/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zastosowane typy baterii | Baterie litowe pryzmatyczne o pojemności 280Ah, baterie litowe cylindryczne, ogniwa polimerowe |
| Kompatybilne wymiary modułów | Pryzmat: Długość 80-300 mm, grubość 10-100 mm, wysokość 80-300 mm Cylindryczny: średnica 21-50 mm, długość 65-200 mm Polimer: szerokość 30-300 mm, długość 50-500 mm |
| Metoda kontroli urządzeń | sterowanie PLC |
| Element bezpieczeństwa | Dwóchręczne uruchomienie dla zwiększonego bezpieczeństwa |
| Ustawienia kanału | 10 możliwych ustawień kanału dla lepszej efektywności kosztowej |
| Wymiary (L×W×H) | 800 mm × 750 mm × 1302 mm |
| Waga | 100 kg |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 5°C - 35°C |
| wilgotność | 20% - 90% |
| Ciśnienie powietrza | 0.5 - 0,6 MPa |
| Napięcie zasilania | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Wskaźnik obciążenia powierzchni | ≤ 200 kg/m2 |
| Rodzaj uziemienia | Bezpośrednie uziemienie |
| Strona internetowa | Bez zanieczyszczeń i silnych zakłóceń elektromagnetycznych |
| Środowisko instalacji | Płaskie, wolne od wibracji i wstrząsów |
| Hałas urządzeń | ≤ 80 dB |