| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BP24-50A120A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 5880~8130Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
1-24 سری 50A بارگذاری 120A تخلیه BMS تست کننده اتوماسیون بالا سریع دقیق حفاظت جامع
توضیحات محصول
ACEY-BP24-50A120A دارای سطح بالایی از اتوماسیون است که دارای یک رابط چینی دوستانه، سرعت تست سریع و دقت تست بالا است.بازپرداخت بیش از حد، تخلیه بیش از حد، بازیابی تخلیه بیش از حد، جریان بیش از حد (جریان تخلیه بیش از حد و جریان تخلیه بیش از حد) ، مقاومت داخلی، مصرف خود، محافظت از مدار کوتاه، زمان محافظت از تخلیه بیش از حد،زمان محافظت از جریان بیش از حد، زمان محافظت از تخلیه بیش از حد، جریان معادل و ولتاژ معادل.
مزیت دستگاه
1چرخه: زمان چرخه: 1 تا 9999 بار
2. حالت آزمایشگاهی، می تواند به صورت خودسرانه تنظیم مقدار ولتاژ یک بخش
3 می تواند به طور مداوم جریان شارژ و تخلیه را فراهم کند.
4با استفاده از برنامه نویسی، دستگاه بدون وقفه تعداد چرخه های هر شاخص صفحه حفاظت را انجام می دهد.
5. ردیابی لاگ، با عملکرد لاگ، از جمله تست کل فرآیند ثبت عملیات، سوابق غیرطبیعی، می تواند برای ردیابی فرآیند تست استفاده شود.
6پردازش داده ها، رابط انسان-ماشین
7داده های تست در فایل اکسل ذخیره می شوند.
8. رابط RS232 برای رابط بین دستگاه و کامپیوتر میزبان استفاده می شود که می تواند ثبات و جمع آوری داده در زمان واقعی را تضمین کند.
9کالیبراسیون دقت / کالیبراسیون نرم افزار
10با تابع شروع کد پاک کننده
11. رابط سیستم MES
12. تعادل فعال (ممکن است سفارشی شود)
13. جریان تعادل (تخصیص پذیر)
14آزمون پروتکل ارتباطات (اختیاری)
عملکرد تست کننده
| نه، نه | عملکرد | محدوده | دقت | واحد |
| 1 | مصرف خود از یک سلول | 0 تا 500 | ±0.1 | uA |
| 2 | مصرف خود | 0-5000 | ±1 | uA |
| 3 | ولتاژ شارژ بیش از حد | 500-5000 | ±1 | mV |
| 4 | بازپرداخت بیش از حد ولتاژ | 500-5000 | ±1 | mV |
| 5 | تاخیر در محافظت از ولتاژ بیش از حد | 0-10000 | ±1 | mS |
| 6 | ولتاژ تخلیه بیش از حد | 500-5000 | ±1 | mV |
| 7 | بازپرداخت تخفیف بیش از حد ولتاژ | 500-5000 | ±1 | mV |
| 8 | تاخیر در محافظت از ولتاژ تخلیه بیش از حد | 0-10000 | ±1 | mS |
| 9 | حفاظت از شارژ بیش از حد ارزش حفاظت از جریان | 0.1-50 | ±0.01 | A |
| 10 | حفاظت از شارژ بیش از حد، تاخیر در محافظت از جریان | 0--20000 | ±1 | mS |
| 11 | حفاظت از تخلیه بیش از حد ارزش حفاظت از جریان | 0.1--120 | ±0.01 | A |
| 12 | حفاظت از تخلیه بیش از حد تاخیر محافظت از جریان | 0.1--20000 | ±1 | mS |
| 13 | ولتاژ باز کردن تابع تعادل | 500-5000 | ±1 | mV |
| 14 | جریان تعادل | ۱-۵۰۰ | ±1 | mA |
| 15 | جریان شارژ | 0.1--30 | ±0.01 | A |
| 16 | جریان تخلیه | 0.1 تا 120 | ±0.01 | A |
| 17 | زمان شارژ | 0--30 | ±1 | S |
| 18 | زمان تخلیه | ...من60 | ±1 | S |
| 19 | تفاوت خود مصرف تک سلولی | 0 تا 500 | ±0.1 | uA |
| 20 | مقاومت | 0-999 | ±1 | mΩ |
| 21 | زمان محافظت از مدار کوتاه | 0-5000 | ±1 | US |
| 22 | ولتاژ شارژ سلول تک | 500-5000 | ±1 | mV |
| 23 | ولتاژ تخلیه سلول تک | 500-5000 | ±1 | mV |
| 24 | ولتاژ مدار باز | 102000 | ±1 | mV |
| 25 | تعداد آنالوگ های ولتاژ | 24 | 0 | PCS |
پارامتر آزمون حلقه اصلی
| پروژه | پارامتر |
| ولتاژ | 102000mV |
| وضوح ولتاژ | 1mV |
| Vاولدقت روز | ± 0.1% |
| جریان تخلیه | 0.1A ~120A |
| قطعنامه فعلی | 1mA |
| دقت فعلی | ±(0.۱%) |
| سایر | مدار های شارژ و تخلیه کاملا جدا شده اند |
پارامتر هر سلول سری
| پروژه | پارامتر |
| ولتاژ خروجی هر سلول | 500mV ~ 5000mV |
| ولتاژ ورودی هر سلول | 500mV ~ 5000mV |
| وضوح ولتاژ | 1mV |
| Vاولدقت روز | ±0.05٪ |
| جریان تعادل | 500mA |
نمایش محصول
![]()