| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-MS03 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3800~3990/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| انواع باتری قابل استفاده | باتری های لیتیوم پرزماتیک 280Ah، باتری های لیتیوم استوانه ای، سلول های پلیمر |
| ابعاد ماژول سازگار | پریزمیک: طول 80-300mm، ضخامت 10-100mm، ارتفاع 80-300mm به شکل استوانه ای: قطر 21-50mm، طول 65-200mm پلیمر: عرض 30-300mm، طول 50-500mm |
| روش کنترل تجهیزات | کنترل PLC |
| ویژگی ایمنی | شروع دو دست برای افزایش ایمنی |
| تنظیمات کانال | 10 تنظیمات کانال در دسترس برای بهره وری بهتر هزینه |
| ابعاد (L × W × H) | 800mm × 750mm × 1302mm |
| وزن | 100 کیلوگرم |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| دمای محیط | 5°C - 35°C |
| رطوبت | 20 تا 90 درصد |
| فشار هوا | 0.5 - 0.6 MPa |
| ولتاژ منبع برق | 220 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| نسبت بار سطحی | ≤200 kg/m2 |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| سایت | بدون آلودگی و تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| محیط نصب | صاف، بدون لرزش و شوک |
| سر و صدا تجهیزات | ≤80 دی سی بی |