| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BP24-100A150A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 5880~8130Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
1-24 Σειράς 100Α φόρτιση 150Α εκφόρτιση BMS δοκιμαστής Πρωτόκολλο επικοινωνίας Δοκιμή προαιρετική
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-BP24-100A150A είναι με υψηλό επίπεδο αυτοματισμού, διαθέτει φιλικό κινέζικο περιβάλλον, γρήγορη ταχύτητα δοκιμών και υψηλή ακρίβεια δοκιμών.Αποκατάσταση υπερχρέωσης, υπερεκτίμηση, ανάκτηση υπερεκτίμησης, υπερεύματα (ρεύμα υπερεκτίμησης και ρεύμα υπερεκτίμησης), εσωτερική αντίσταση, αυτοκατανάλωση, προστασία από βραχυκύκλωμα, χρόνο προστασίας από υπερεκτίμηση,χρόνος προστασίας από υπερχείλιση, χρόνος προστασίας από υπερχρέωση, ρεύμα εξίσωσης και τάση εξίσωσης.
Πλεονεκτήματα της συσκευής
1. Κύκλος: χρόνος κύκλου: 1 έως 9999 φορές
2. εργαστηριακή λειτουργία, μπορεί να ρυθμίσει αυθαίρετα την τιμή τάσης ενός τμήματος
3 Μπορεί να παρέχει συνεχώς ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης.
4Χρησιμοποιώντας προγραμματισμό, η συσκευή εκτελεί τον αριθμό των κύκλων κάθε δείκτη του πίνακα προστασίας χωρίς διακοπή.
5Με τη λειτουργία καταγραφής, συμπεριλαμβανομένης της δοκιμής ολόκληρης της διαδικασίας των αρχείων λειτουργίας, μη φυσιολογικών αρχείων, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την ιχνηλασιμότητα της διαδικασίας δοκιμής.
6Επεξεργασία δεδομένων, διεπαφή ανθρώπου-μηχανής
7Τα δεδομένα δοκιμής αποθηκεύονται σε αρχείο EXCEL.
8Η διεπαφή RS232 χρησιμοποιείται για την διεπαφή μεταξύ της συσκευής και του υπολογιστή υποδοχής, η οποία μπορεί να εξασφαλίσει τη σταθερότητα και την απόκτηση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο.
9- βαθμονόμηση ακρίβειας/βαθμονόμηση λογισμικού
10Με λειτουργία εκκίνησης κώδικα σαρώματος.
11. Διασύνδεση συστήματος MES
12. Ενεργός εξισορρόπηση (μπορεί να προσαρμοστεί)
13. ρεύμα εξισορρόπησης (προσαρμόσιμο)
14Δοκιμή πρωτοκόλλου επικοινωνίας (προαιρετική)
Λειτουργία δοκιμαστή
| - Όχι, όχι, όχι. | Λειτουργία | Πεδίο | Ακριβότητα | μονάδα |
| 1 | Αυτοκατανάλωση από μονοκύτταρο | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Αυτοκατανάλωση | 0-5000 | ±1 | UA |
| 3 | Πρόσθετη τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 4 | Επιστροφή υπερχρέωσης τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 5 | Προστασία της τάσης υπερχρέωσης | 0-10000 | ±1 | mS |
| 6 | Πρόσθετη τάση εκφόρτισης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 7 | Επενδύσεις από υπερφόρτωση τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 8 | Διακοπή προστασίας από υπερχρέωση | 0-10000 | ±1 | mS |
| 9 | Προστασία από υπερφόρτιση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1-50 | ±0.01 | Α |
| 10 | Προστασία από υπερφόρτωση | 0--20000 | ±1 | mS |
| 11 | Προστασία από υπερφόρτωση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1--120 | ±0.01 | Α |
| 12 | Προστασία από υπερφόρτωση καθυστέρηση προστασίας ρεύματος | 0.1--20000 | ±1 | mS |
| 13 | Η τάση ανοίγματος της λειτουργίας εξίσωσης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 14 | Τρέμα εξισορρόπησης | 1 - 500 | ±1 | mA |
| 15 | ρεύμα φόρτισης | 0.1--30 | ±0.01 | Α |
| 16 | ρεύμα εκφόρτισης | 0.1--120 | ±0.01 | Α |
| 17 | Χρόνος φόρτισης | 0-- 30 | ±1 | S |
| 18 | Χρόνος εκφόρτωσης | 0--60 | ±1 | S |
| 19 | Η διαφορά της αυτοκατανάλωσης ενός κυττάρου | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Αντίσταση | 0-999 | ±1 | ΜΩ |
| 21 | Χρόνος προστασίας από βραχυκύκλωμα | 0-5000 | ±1 | Σ |
| 22 | Η τάση φόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 23 | Η τάση εκφόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 24 | Η τάση ανοικτού κυκλώματος | 160000 | ±1 | mV |
| 25 | Αριθμός ανάλογων τάσεων | 24 | 0 | ΚΠΣ |
Παράμετρος της δοκιμής κύριας βρόχας
| Σχέδιο | Παράμετρος |
| Τετάρτη | 160000mV |
| Ανάλυση τάσης | 1mV |
| VΟλακρίβεια του σημείου | ±0,1% |
| ρεύμα εκφόρτισης | 0.1Α ~150Α |
| Τρέχουσα απόφαση | 1mA |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ±(00,1%) |
| Άλλα | Τα κυκλώματα φόρτισης και εκφόρτισης είναι εντελώς χωριστά |
Παράμετρο κάθε κελί σειράς
| Σχέδιο | Παράμετρος |
| Η τάση εξόδου κάθε κυψέλης | 500mV ~ 5000mV |
| Η τάση εισόδου κάθε κυψέλης | 500mV ~ 5000mV |
| Ανάλυση τάσης | 1mV |
| VΟλακρίβεια του σημείου | ± 0,05% |
| ρεύμα εξίσωσης | 500mA |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()