| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-3741A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 44580~45910/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
18650 21700 26800 Lithiumbatterijpakket Automatische ultrasoonbandapparatuur
Productbeschrijving
ACEY-3741A is speciaal ontworpen voor het lassen van lithiumbatterijpakketten, waaronder 18650 en 21700 Tesla-cellen, 26800 lithiumbatterijen en prismatische batterijen.De machine is uitgerust met een volledig digitaal automatisch ultrasoonsysteem voor het volgen van de frequentieHet is een volledig geautomatiseerde oplossing voor het lassen van lithiumbatterijen.
Productkenmerken
Technische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Stroomvoorziening | AC 220V ±10%, 50Hz, betrouwbare aarding |
| Max. stroomverbruik | 800 W |
| Ultrasone frequentie | 60 kHz |
| Ultrasone kracht | 030 W, automatisch wisselen tussen eerste en tweede las |
| X-as aandrijving | Lineaire motor, met een herhalingspositieringsnauwkeurigheid van ±0,02 mm |
| Diameter van lasbaar aluminiumdraad | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Werkgebied (XY-as) | Max. 300 × 300 mm (aanpasbaar op verzoek van de klant) |
| Z-asstraling | 50 mm |
| Rotatie van de C-as | ± 90° |
| Ultrasone tijd | 10 ¢ 500 ms, meerkanaal |
| Lasdruk | 50 ‰ 1200 g, meerkanaal |
| Lassnelheid | Ongeveer 1,5 s per draad ( varieert afhankelijk van de draaddiameter, de afstand tussen de batterijen en het materiaal) |
| Lashoek | ± 90° |
| Visie-systeem | PR-microscoop, vergroting 0,5x |
| PR-verlichting | Wit licht, instelbare helderheid |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 780 mm * 970 mm * 1558 mm |
| Gewicht | 450 kg |
Productdisplay
![]()
![]()