| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 54700/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische Ultrasone Aluminium Draadbindingsmachine Draadbinder Voor Lithium Ion Batterij Pack
Productbeschrijving
Automatische ultrasoon aluminium draad bindmachine ACEY-3740A, Het is het eerste bedrijf in het land om de roterende laskop methode te gebruiken,om een digitaal automatisch ultrasoonsysteem voor frequentiegeleiding in te voeren, een digitaal geregelde drukregeling, een eersteklas beeldherkenningsapparaat en een volledig gesloten bewegingsbesturingscircuit.Volledige automatisering van China's dikke aluminium draad bindmachine realiseren. voornamelijk gebruikt voor het lassen van Tesla batterij 18650,21700, 26800 lithiumbatterie, vierkante batterij, enz.
Productkenmerken
1Handmatig (manipulator) laden, automatisch identificeren en positioneren, automatisch binden, handmatig (manipulator) lossen.
2Deze assemblage-machine is bestemd voor de productie van door de klant gespecificeerde batterijproducten.
3Indien andere producten nodig zijn, moeten deze worden aangepast en gebruikt volgens de werkelijke omstandigheden.
4Deze machine bestaat hoofdzakelijk uit een frame assembly, een XYZC voedingsassembly, een automatisch voedingsmechanisme, een draadvoedingsmechanisme, een jig positionering en een press assembly.mechanisme en console voor het laskop, enz.
5. X neemt geïmporteerde lineaire motoren aan, Y- en Z-modules worden aangedreven door precisiebolschroeven en de nauwkeurigheid van de afstandsherhaling is minder dan ±
0.02 mm, de hoekpuntsnauwkeurigheid van de C-as is ±1°.
6. Het besturingssysteem gebruikt een industriële computer + een bewegingsbesturingskaart om de werking van de privé-servermotor te controleren.De besturingsinterface is vriendelijk., en de parameterinstelling is digitaal; het is flexibeler.
7. Neem snelle klemklemmen aan, één knop start, gemakkelijk en veilig voor personeel om materialen te lossen.
Hoofdtechnische parameter
| Stroomvoorziening | 220VAC±10%, 50Hz, betrouwbare aarding, het maximale verbruikspercentage is ongeveer 800W |
| Ultrasone frequentie | 60 kHz |
| Ultrasone vermogen | 0~30W, automatische schakeling tussen eerste en tweede las |
| Asparameters | X-as neemt geïmporteerde onderdelen, met een herhalende positioneringsnauwkeurigheid van ± 0,02 mm; Z-as neemt nauwkeurige kogelschroef aandrijving |
| Diameter van lasbaar aluminiumdraad | 125 ~ 500um (5 ~ 20 mil) |
| Werkgebied | XY-as maximaal: 400×400 (kan worden aangepast volgens de eisen van de klant); Z-as: 50 mm; C-as: plus of minus 90° |
| Ultrasone tijd | 10 tot 500 ms, meerkanaal |
| Lasdruk | 50 tot 1000 g, meerkanaal; |
| Sluitingssnelheid | ongeveer elke draad/1,5 seconde (Opmerking: verschillende draaddiameter hebben een absolute relatie met de productiesnelheid;Er zal een groot verschil zijn in bewegende afstand en productiesnelheid tussen verschillende batterijenDe snelheid en het gemak van het lassen van de materialen variëren. |
| Lashoek | ± 90 graden |
| Ziensysteem | PR-microscoopvergroting is 0,5 keer |
| PR-verlichting | Wit licht, instelbare helderheid |
| Afmetingen | 964 mm*1215 mm*1525 mm (L*W*H) |
| Gewicht | 400 kg |
Productdisplay
![]()
![]()