| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-3741A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 44580~45910/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
18650 21700 26800 بسته باتری لیتیوم تجهیزات اتصال سیم فوق صوتی خودکار
توضیحات محصول
ACEY-3741A دستگاه اتصال سیم فوق صوتی به طور خاص برای جوش بسته های باتری لیتیوم، از جمله سلول های 18650 و 21700 تسلا، سلول های لیتیوم 26800 و باتری های پرزماتیک طراحی شده است.دستگاه دارای یک سیستم فوق صوتی کاملا دیجیتال و خودکار ردیابی فرکانس است، تنظیم فشار کنترل شده به صورت دیجیتال، تشخیص پیشرفته بینایی و کنترل حرکت کامل حلقه بسته. این یک راه حل کاملا خودکار برای جوش بسته باتری لیتیوم است.
ویژگی های محصول
پارامتر فنی
| ماده | مشخصات |
| منبع برق | AC 220V ±10٪، 50Hz، زمین گیری قابل اعتماد |
| حداکثر مصرف برق | 800 وات |
| فرکانس ماوراء صوت | ۶۰ کیلوهرتز |
| قدرت فوق صوتي | 030 W، تغییر خودکار بین جوش اول و دوم |
| درایو محور X | موتور خطی، دقت موقعیت دهی تکرار شده ±0.02 mm |
| قطر سیم آلومینیوم قابل جوش | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 میلی لیتر) |
| منطقه کاری (محور XY) | حداکثر 300 × 300 میلی متر (بر اساس درخواست مشتری قابل تنظیم) |
| ضربه محور Z | 50 میلی متر |
| چرخش محور C | ±90° |
| زمان فوق صوتي | 10 ¢ 500 ms، چند کانال |
| فشار جوش | 50-1200 گرم، چند کانال |
| سرعت جوش | حدود 1.5 ثانیه در هر سیم (با عرض سیم، فاصله باتری و مواد متفاوت است) |
| زاویه جوش | ±90° |
| سیستم بینایی | میکروسکوپ PR، بزرگنمایی 0.5 × |
| نورپردازی روابط عمومی | نور سفید، روشنایی قابل تنظیم |
| ابعاد کلی (L × W × H) | 780mm * 970mm * 1558mm |
| وزن | 450 کیلوگرم |
نمایش محصول
![]()
![]()