| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 45910~56340/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische Aluminium Ultrasone Zware Draad Bonder Voor 18650 21700 26800 Lithiumbatterij
Productbeschrijving
ACEY-3740A is een speciaal apparaat ontwikkeld voor het binnenlassen van lood in lithiumbatterijpakketten.een volledig digitaal automatisch ultrasoonfrequentiegeleidingssysteem, digitaal gecontroleerde drukregeling, geavanceerde gezichtsherkenning en volledig gesloten bewegingsregeling.met een vermogen van niet meer dan 50 W, en wordt veel gebruikt in Tesla 18650, 21700, 26800-batterijen en energieopslagsystemen.
Productkenmerken
Technische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Stroomvoorziening | AC 220V ±10%, 50Hz, betrouwbare aarding |
| Max. stroomverbruik | 800 W |
| Ultrasone frequentie | 60 kHz |
| Ultrasone kracht | 030 W, automatisch schakelen tussen eerste en tweede las |
| X-as aandrijving | Geïmporteerde onderdelen, herhaaldelijk positioneringsnauwkeurigheid ±0,02 mm |
| Z-as aandrijving | Precision ball screw drive |
| Diameter van lasbaar aluminiumdraad | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Werkgebied (XY-as) | Max. 500 × 500 mm (aanpasbaar op verzoek van de klant) |
| Z-asstraling | 100 mm |
| Rotatie van de C-as | ± 90° |
| Ultrasone tijd | 10 ¢ 500 ms, meerkanaal |
| Lasdruk | 50 ‰ 1000 g, meerkanaal |
| Lassnelheid | Ongeveer 1,5 s per draad (afhankelijk van de draaddiameter, batterijspanning en materiaal) |
| Lashoek | ± 90° |
| Visie-systeem | PR-microscoop, vergroting 0,5x |
| PR-verlichting | Wit licht, instelbare helderheid |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 985 × 1030 × 1400 mm |
| Gewicht | 400 kg |
Productdisplay
![]()
![]()