| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 44580/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische apparatuur voor het binden van aluminiumdraad met ultrasone straling voor de montage van lithium-ionbatterijpakketten van 18650 21700
Productbeschrijving
ACEY-3741A is het eerste bedrijf in het land dat de roterende laskopmethode gebruikt, waarbij een digitaal automatisch frequentiegeleidingssysteem met ultrasone apparatuur wordt gebruikt.een digitale drukregelatiefunctie,, een eersteklas beeldherkenning apparaat, en een volledig gesloten lus bewegingsbesturingscircuit. Realiseer de volledige automatisering van China's dikke aluminium draad bindmachine.21700 Tesla-batterijen, 26800 lithiumbatterijen, IGBT-snelherstelmodules, en automotive-elektronica.
Productkenmerken
1Handmatig voeden, automatische identificatie en positionering, automatische binding en handmatig lossen.
2Deze assemblage-machine is bestemd voor de productie van door de klant gespecificeerde batterijproducten.
3Indien andere producten nodig zijn, moeten deze worden aangepast en gebruikt volgens de werkelijke omstandigheden.
4Deze machine bestaat hoofdzakelijk uit een frame assembly, een XYZC voedingsassembly, een automatisch voedingsmechanisme, een draadvoedingsmechanisme, een jig positionering en een press assembly.mechanisme en console voor het laskop, enz.
5. X neemt geïmporteerde lineaire motoren aan, Y- en Z-modules worden aangedreven door precisiebolschroeven en de nauwkeurigheid van de afstandsherhaling is minder dan ±
0.02 mm, de hoekpuntsnauwkeurigheid van de C-as is ±1°.
6. Het besturingssysteem gebruikt een industriële computer + een bewegingsbesturingskaart om de werking van de privé-servermotor te controleren.De besturingsinterface is vriendelijk., en de parameterinstelling is digitaal; het is flexibeler.
7. Neem snelle klemklemmen aan, één knop start, gemakkelijk en veilig voor personeel om materialen te lossen.
Hoofdtechnische parameter
| Stroomvoorziening | 220VAC±10%, 50Hz, betrouwbare aarding, het maximale verbruikspercentage is ongeveer 800W |
| Ultrasone frequentie | 60 kHz |
| Ultrasone vermogen | 0~30W, automatische schakeling tussen eerste en tweede las |
| Asparameters | X-as neemt geïmporteerde onderdelen, met een herhalende positioneringsnauwkeurigheid van ± 0,02 mm; Z-as neemt nauwkeurige kogelschroef aandrijving |
| Diameter van lasbaar aluminiumdraad | 125 ~ 500um (5 ~ 20 mil) |
| Werkgebied | XY-as maximaal: 300×300 mm ((kan worden aangepast volgens de eisen van de klant); Z-as: 50 mm; C-as: plus of minus 90° |
| Ultrasone tijd | 10 tot 500 ms, meerkanaal |
| Lasdruk | 50 tot 1000 g, meerkanaal |
| Sluitingssnelheid | ongeveer elke draad/1,5 seconde (Opmerking: verschillende draaddiameter hebben een absolute relatie met de productiesnelheid;Er zal een groot verschil zijn in bewegende afstand en productiesnelheid tussen verschillende batterijenDe snelheid en het gemak van het lassen van de materialen variëren. |
| Lashoek | ± 90 graden |
| Ziensysteem | PR-microscoopvergroting is 0,5 keer |
| PR-verlichting | Wit licht, instelbare helderheid |
| Afmetingen | 780 mm*970 mm*1558 mm (L*W*H) |
| Gewicht | 450 kg |
Productdisplay
![]()
![]()