| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-3741A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 44580~45910/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
18650 21700 26800 Lityum Pil Paketi Otomatik Ultrasonik Tel Bağlama Ekipmanı
Ürün Tanımı
ACEY-3741A ultrasonik tel bağlama makinesi, 18650 ve 21700 Tesla hücreleri, 26800 lityum hücresi ve prizmatik piller de dahil olmak üzere lityum pil paketlerinin kaynaklanması için özel olarak tasarlanmıştır.Makine tam dijital otomatik frekans izleme ultrasonik sistemine sahiptir, dijital olarak kontrol edilen basınç ayarlaması, gelişmiş görme tanımı ve tamamen kapalı döngü hareket kontrolü.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Güç kaynağı | AC 220V ± 10%, 50Hz, güvenilir topraklama |
| Maks. Güç tüketimi | 800 W |
| Ultrasonik Frekans | 60 kHz |
| Ultrasonik Güç | 030 W, birinci ve ikinci kaynak arasında otomatik geçiş |
| X Eksen Sürücüsü | Doğrusal motor, tekrarlanan konumlandırma doğruluğu ±0,02 mm |
| Kaynatılabilir Alüminyum Tel Diametri | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Çalışma alanı (XY Eksen) | En fazla 300 × 300 mm (müşteri isteğine göre özelleştirilebilir) |
| Z-Oksi Çarpım | 50 mm |
| C-Oksi Dönüşümü | ±90° |
| Ultrasonik Zaman | 10 ¢ 500 ms, çok kanallı |
| Kaynak basıncı | 50 ‰ 1200 g, çok kanallı |
| kaynak hızı | Kablo başına yaklaşık 1.5 s (kable çapına, pil aralarına ve malzemeye göre değişir) |
| Kaynak açısı | ±90° |
| Görme Sistemi | PR mikroskobu, 0.5 x büyütme |
| PR Işıklandırma | Beyaz ışık, ayarlanabilir parlaklık |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | 780mm * 970mm * 1558mm |
| Ağırlık | 450 kg |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()