| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-3741A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 44580~45910/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
18650 21700 26800 Συσκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών λιθίου Αυτοματοποιημένο υπερηχητικό εξοπλισμό σύνδεσης συρμάτων
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή συγκόλλησης υπερήχων καλωδίων ACEY-3741A έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη συγκόλληση πακέτων μπαταριών λιθίου, συμπεριλαμβανομένων 18650 και 21700 κυψελών Tesla, 26800 κυψελών λιθίου και πρισματικών μπαταριών.Το μηχάνημα διαθέτει ένα πλήρως ψηφιακό αυτόματο σύστημα υπερήχων παρακολούθησης συχνότηταςΕίναι μια πλήρως αυτοματοποιημένη λύση για συγκόλληση μπαταριών λιθίου.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογητής AC 220V ±10%, 50Hz, αξιόπιστη γείωση |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 800 W |
| Υπερήχθης συχνότητα | 60 kHz |
| Υπερηχητική ισχύς | 0·30 W, αυτόματη εναλλαγή μεταξύ πρώτης και δεύτερης συγκόλλησης |
| Οδηγός άξονα Χ | Γραμμικός κινητήρας, ακρίβεια επαναλαμβανόμενης τοποθέτησης ±0,02 mm |
| Διάμετρος συγκόλλητου σύρματος αλουμινίου | 125 500 μm (5 20 ml) |
| Εργασιακή περιοχή (άξονας XY) | Μέγιστο 300 × 300 mm (προσαρμόζεται ανά αίτηση πελάτη) |
| Στροφή στον άξονα Z | 50 χιλιοστά |
| Γύρισμα άξονα C | ± 90° |
| Χρόνος υπερήχων | 10 ̇ 500 ms, πολλαπλό κανάλι |
| Πίεση συγκόλλησης | 50-1200 g, πολλαπλό κανάλι |
| Ταχύτητα συγκόλλησης | Περίπου 1,5 δευτερόλεπτα ανά σύρμα (διαφέρει ανάλογα με τη διάμετρο του σύρματος, την απόσταση μεταξύ των μπαταριών και το υλικό) |
| Γωνία συγκόλλησης | ± 90° |
| Σύστημα όρασης | Μικροσκόπιο PR, μεγέθυνση 0,5x |
| Φωτισμός PR | Λευκό φως, ρυθμιζόμενη φωτεινότητα |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 780mm * 970mm * 1558mm |
| Βάρος | 450 κιλά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()