| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-3740A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 45910~56340/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
آلیومینیوم فوق صوتی سنگین سیم باندر برای 18650 21700 26800 باتری لیتیوم
توضیحات محصول
ACEY-3740A دستگاه اتصال سیم فوق صوتی یک دستگاه تخصصی است که برای جوش داخلی سرب در بسته های باتری لیتیوم توسعه یافته است.یک سیستم فوق صوتی کاملا دیجیتال و خودکار ردیابی فرکانس، تنظیم فشار کنترل شده به صورت دیجیتالی، تشخیص دید پیشرفته، و کنترل حرکت کامل حلقه بسته.اتصالات با قابلیت اطمینان بالا برای هدایت جریان بزرگ از طریق جوشکاری سیم آلومینیوم، و به طور گسترده ای در باتری های قدرت Tesla 18650, 21700, 26800 و سیستم های ذخیره انرژی استفاده می شود.
ویژگی های محصول
پارامتر فنی
| ماده | مشخصات |
| منبع برق | AC 220V ±10٪، 50Hz، زمین گیری قابل اعتماد |
| حداکثر مصرف برق | 800 وات |
| فرکانس ماوراء صوت | ۶۰ کیلوهرتز |
| قدرت فوق صوتي | 030 ولت، تغییر خودکار بین جوش اول و دوم |
| درایو محور X | اجزای وارداتی، دقت موقعیت دهی تکرار شده ±0.02 mm |
| درایو محور Z | محرک پیچ توپ دقیق |
| قطر سیم آلومینیوم قابل جوش | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 میلی لیتر) |
| منطقه کاری (محور XY) | حداکثر 500 × 500 میلی متر (بر اساس درخواست مشتری قابل تنظیم) |
| ضربه محور Z | 100 میلی متر |
| چرخش محور C | ±90° |
| زمان فوق صوتي | 10 ¢ 500 ms، چند کانال |
| فشار جوش | 50-1000 گرم، چند کانال |
| سرعت جوش | حدود 1.5 ثانیه در هر سیم (بسته به قطر سیم، فاصله باتری و مواد) |
| زاویه جوش | ±90° |
| سیستم بینایی | میکروسکوپ PR، بزرگنمایی 0.5 × |
| نورپردازی روابط عمومی | نور سفید، روشنایی قابل تنظیم |
| ابعاد کلی (L × W × H) | 985 × 1030 × 1400 میلی متر |
| وزن | ۴۰۰ کیلوگرم |
نمایش محصول
![]()
![]()