| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-3753A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 45910~59600/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatische Aluminium Ultrasone Wedge Draad Binding Machine Voor Lithium Battery Pack
Productbeschrijving
ACEY-3753A ultrasoon draadbindingsmachine wordt gebruikt in lithiumbatterijpakket assemblage om celterminals te verbinden met aluminium busbars of stroomcollectoren.Het gebruikt ultrasone lastechnologie zonder vonken, waarbij de consistente laskwaliteit en het minimale thermische effect op de cellen worden gewaarborgd.en is geschikt voor aluminiummaterialen en voor verschillende metalen verbindingen.
Productkenmerken
Technische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Stroomvoorziening | AC 220V ±10%, 50Hz |
| Aarding | Betrouwbare aarding vereist |
| Max. stroomverbruik | Ongeveer 1200 W |
| Ultrasone kracht | 030 W, automatisch wisselen tussen eerste en tweede las |
| X-as aandrijving | Geïmporteerde onderdelen, met een herhaaldelijke positioneringsnauwkeurigheid tot ±0,02 mm |
| Y / Z-as aandrijving | Precision ball screw drive |
| Diameter van lasbaar aluminiumdraad | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Werkgebied (XY-as) | Max. 400 × 400 mm (op aanvraag aan te passen) |
| Z-asstraling | Max. 100 mm |
| C-asrotatie | ± 180° |
| Ultrasone tijd | 10 ¢ 500 ms, meerkanaal |
| Lasdruk | 50 ‰ 1200 g, meerkanaal |
| Lashoek | ± 90° |
| Visie-systeem | PR-microscoop, vergroting 0,5x |
| PR-verlichting | Wit licht, instelbare helderheid |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | Bijlage I, onder b), wordt vervangen door: |
| Gewicht | Ongeveer 800 kg. |
Productdisplay
![]()
![]()