| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-3740A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 45910~56340/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
18650 21700 26800 Lityum Pil için Otomatik Alüminyum Ultrasonik Ağır Tel Bonder
Ürün Tanımı
ACEY-3740A ultrasonik tel bağlama makinesi, lityum pil paketlerinde iç kurşun kaynak için geliştirilen özel bir cihazdır.Tamamen dijital otomatik frekans izleme ultrasonik sistemi, dijital olarak kontrol edilen basınç ayarlama, gelişmiş görme tanımı ve tamamen kapalı döngü hareket kontrolü.Alüminyum tel kaynakla büyük akım iletimi için yüksek güvenilirlik bağlantıları, ve Tesla 18650, 21700, 26800 güç pillerinde ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Güç kaynağı | AC 220V ± 10%, 50Hz, güvenilir topraklama |
| Maks. Güç tüketimi | 800 W |
| Ultrasonik Frekans | 60 kHz |
| Ultrasonik Güç | 030 W, ilk ve ikinci kaynak arasında otomatik geçiş |
| X Eksen Sürücüsü | İthalat edilmiş bileşenler, tekrarlanan konumlandırma doğruluğu ±0,02 mm |
| Z Eksenli Sürücü | Hızlı top vida sürücüsü |
| Kaynatılabilir Alüminyum Tel Diametri | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Çalışma alanı (XY Eksen) | En fazla 500 × 500 mm (müşteri isteğine göre özelleştirilebilir) |
| Z-Oksi Çarpım | 100 mm |
| C-Oksi Dönüşümü | ±90° |
| Ultrasonik Zaman | 10 ¢ 500 ms, çok kanallı |
| Kaynak basıncı | 50 ‰ 1000 g, çok kanallı |
| kaynak hızı | Kablo başına yaklaşık 1.5 saniye (kable çapına, pil aralarına ve malzemeye bağlı) |
| Kaynak açısı | ±90° |
| Görme Sistemi | PR mikroskobu, 0.5 x büyütme |
| PR Işıklandırma | Beyaz ışık, ayarlanabilir parlaklık |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | 985 × 1030 × 1400 mm |
| Ağırlık | 400 kg |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()