| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 45910~56340/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτοματοποιημένο αλουμινένιο υπερηχητικό βαρύ σύρμα για 18650 21700 26800 μπαταρία λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή σύνδεσης υπερήχων σύρματος ACEY-3740A είναι μια εξειδικευμένη συσκευή που αναπτύχθηκε για εσωτερική συγκόλληση μολύβδου σε πακέτα μπαταριών λιθίου.ένα πλήρως ψηφιακό αυτόματο υπερηχητικό σύστημα παρακολούθησης συχνότηταςΗ μηχανή επιτρέπει χαμηλή αντίσταση,Σύνδεσεις υψηλής αξιοπιστίας για μεγάλη αγωγιμότητα μέσω συγκόλλησης σύρματος αλουμινίου, και χρησιμοποιείται ευρέως στις μπαταρίες ισχύος Tesla 18650, 21700, 26800 και στα συστήματα αποθήκευσης ενέργειας.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογητής AC 220V ±10%, 50Hz, αξιόπιστη γείωση |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 800 W |
| Υπερήχθης συχνότητα | 60 kHz |
| Υπερηχητική ισχύς | 0·30 W, αυτόματη εναλλαγή μεταξύ πρώτης και δεύτερης συγκόλλησης |
| Οδηγός άξονα Χ | Εισαγόμενα εξαρτήματα, ακρίβεια επαναλαμβανόμενης τοποθέτησης ±0,02 mm |
| Οδηγός άξονα Ζ | Μετακίνηση με στροφή σφαίρας ακριβείας |
| Διάμετρος συγκόλλητου σύρματος αλουμινίου | 125 500 μm (5 20 ml) |
| Εργασιακή περιοχή (άξονας XY) | Μέγιστο 500 × 500 mm (προσαρμόζεται ανά αίτηση του πελάτη) |
| Στροφή στον άξονα Z | 100 χιλιοστά |
| Γύρισμα άξονα C | ± 90° |
| Χρόνος υπερήχων | 10 ̇ 500 ms, πολλαπλό κανάλι |
| Πίεση συγκόλλησης | 50 ̇ 1000 g, πολλαπλό κανάλι |
| Ταχύτητα συγκόλλησης | Περίπου 1,5 δευτερόλεπτα ανά καλώδιο (εξαρτάται από τη διάμετρο του καλωδίου, την απόσταση της μπαταρίας και το υλικό) |
| Γωνία συγκόλλησης | ± 90° |
| Σύστημα όρασης | Μικροσκόπιο PR, μεγέθυνση 0,5x |
| Φωτισμός PR | Λευκό φως, ρυθμιζόμενη φωτεινότητα |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 985 × 1030 × 1400 mm |
| Βάρος | 400 κιλά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()