| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BP24-100A150A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 5880~8130Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
1-24 Serie 100A Lading 150A Ontlading BMS Tester Communicatie Protocol Test Facultatief
Productbeschrijving
ACEY-BP24-100A150A is met een hoog automatiseringsniveau, met een vriendelijke Chinese interface, snelle testsnelheid en hoge testnauwkeurigheid.terugvordering van overbelasting, overontlading, overontladingsherstel, overstroom (overladingstroom en overontladingstroom), interne weerstand, zelfverbruik, kortsluitbescherming, overladingsbeschermingstijd,overstromingsbeschermingstijd, overontladingsbeschermingstijd, gelijkstroom en gelijkstroomspanning.
Voordelen van het apparaat
1. Cyclus: cyclustijden: 1 tot 9999 keer
2. Laboratorium modus, kan willekeurig de spanningswaarde van een sectie aanpassen
3 Kan continu laad- en ontladingsstroom leveren.
4Met behulp van programmering voert het apparaat het aantal cycli van elke indicator van het beschermingsbord zonder onderbreking uit.
5Met logfunctie, met inbegrip van de test van het gehele proces van operationele records, abnormale records, kan worden gebruikt voor de traceerbaarheid van het testproces.
6- gegevensverwerking, mens-machine-interface
7De testgegevens worden opgeslagen in een EXCEL-bestand.
8. RS232-interface wordt gebruikt voor de interface tussen het apparaat en de hostcomputer, die de stabiliteit en realtime data-acquisitie kan waarborgen.
9. nauwkeurigheidskalibratie/software-kalibratie
10Met sweeping code start functie.
11. MES-systeeminterface
12. Actieve gelijkstelling (kan aangepast worden)
13. Equalizatie stroom (aanpasbaar)
14Test van het communicatieprotocol (facultatief)
Testerfunctie
| - Nee, dat is niet waar. | Functie | Bereik | Precisiteit | Eenheid |
| 1 | Eigenverbruik van een enkele cel | 0- 500 | ±0.1 | uA |
| 2 | Eigenverbruik | 0-5000 | ± 1 | uA |
| 3 | Overlaadspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Invordering van overbelasting Spanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Vertraging van de bescherming tegen overladingspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Overontladingsspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Terugvordering van overbelasting Spanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Vertraging van de bescherming tegen overontladingsspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Bescherming tegen overbelasting | 0.1-50 | ±0.01 | Een |
| 10 | Bescherming tegen overlading | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Bescherming tegen overontlading | 0.1...120 | ±0.01 | Een |
| 12 | Bescherming tegen overontlading | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Openingsspanning van de gelijkstellingsfunctie | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 14 | Regelingstroom | 1 - 500 | ± 1 | mA |
| 15 | Laadstroom | 0.1...30 | ±0.01 | Een |
| 16 | Ontladingsstroom | 0.1 tot en met 120 | ±0.01 | Een |
| 17 | Laadtijd | andere:-30 | ± 1 | S |
| 18 | Tijd van ontlading | - Ik ben niet bang.60 | ± 1 | S |
| 19 | Het verschil tussen het eigen verbruik van een enkele cel | 0-500 | ±0.1 | uA |
| 20 | Resistentie | 0-999 | ± 1 | mΩ |
| 21 | Beschermingstijd voor kortsluiting | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | De laadspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 23 | De ontladingsspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Opencircuitspanning | 160000 | ± 1 | mV |
| 25 | Aantal spanningsanalogen | 24 | 0 | PCS |
Parameter van de test van de hoofdlus
| Project | Parameter |
| Spanning | 160000mV |
| Spanningsresolutie | 1 mV |
| V- Ja.Toegekomenheid | ± 0,1% |
| Ontladingsstroom | 0.1A ~150A |
| Huidige resolutie | 1mA |
| Huidige nauwkeurigheid | ±(00,1%) |
| andere | De laad- en ontladingscircuits zijn volledig gescheiden |
Parameter van elke reekscel
| Project | Parameter |
| Uitgangsspanning van elke cel | 500 mV ~ 5000 mV |
| Inlaatspanning van elke cel | 500 mV ~ 5000 mV |
| Spanningsresolutie | 1 mV |
| V- Ja.Toegekomenheid | ± 0,05% |
| Gelijkmatigingsstroom | 500 mA |
Productdisplay
![]()