| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-MS03 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3800~3990/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Toepasselijke batterijtypen | Lithiumbatterijen met een prisma van 280 Ah, cilindrische lithiumbatterijen, polymeercellen |
| Compatibele module afmetingen | Prismatisch: lengte 80-300 mm, dikte 10-100 mm, hoogte 80-300 mm Cylindrisch: diameter 21-50 mm, lengte 65-200 mm Polymer: breedte 30-300 mm, lengte 50-500 mm |
| Beheermethode voor apparatuur | PLC-besturing |
| Veiligheidskenmerk | Twee-handstart voor meer veiligheid |
| Kanaleninstellingen | 10 kanalinstellingen beschikbaar voor een betere kosteneffectiviteit |
| Afmetingen (L × W × H) | 800 mm × 750 mm × 1302 mm |
| Gewicht | 100 kg |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 5°C - 35°C |
| Vochtigheid | 20% tot 90% |
| Luchtdruk | 0.5 - 0,6 MPa |
| Spanning van de voedingsbron | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Verhouding van de oppervlaktebelasting | ≤ 200 kg/m2 |
| Typ van aan de grond brengen | Directe gronding |
| Plaats | Vrij van verontreiniging en sterke elektromagnetische interferentie |
| Installatieomgeving | Vlak, vrij van trillingen en schokken |
| Ruis van apparatuur | ≤ 80 dB |