| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SP1200 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 7500~8300Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-SP1200, prizmatik lityum pil hücreleri için tasarlanmış bir istifleme ve ekstrüzyon makinesidir. Prizmatik pillerin istiflenmesi, şekillendirilmesi ve paketlenmesi için uygundur. Sistem, istifleme ve ekstrüzyon işlemini gerçekleştirmek için bir servo motor, vida modülü ve planeter redüktörden yararlanır ve işlemi yöneten bir basınç kontrolörü vardır.
Ekstrüzyon istifleme itme kuvveti 500 kg'ın üzerine çıkarken makinenin kullanımı kolay kalır. Hem istifleme strokunun hem de istifleme basıncının gerçek zamanlı kontrolüne olanak tanır. Yazılım limitleri, donanım limitleri ve basınç limitleri üzerinden üçlü korumaya sahip olan cihaz, pillerin aşırı çıkmasını önler ve ekstrüzyon prosesinde yüksek hassasiyette kontrol edilebilirlik sunar.
| Ekipman Verimliliği | 50 grup/saat (10 adet pil hücresi) |
| Ekipman aşılama oranı | ≥98% |
| Ekstrüzyon vuruşu | 1200mm |
| Uyarlanabilir boyut aralığı | Uzunluk: 50~250 mm; G: 20~100 mm; Y: 100~300mm |
| Maksimum basınç istifleme | 500kg |
| Basınç kontrol hatası | 0.1 kg |
| Kontrol sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Giriş güç tüketimi | 1KW |
| Giriş güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Basınçlı hava kaynağı | Hiçbiri |
| Dokunmatik ekran | 7 inç dokunmatik ekran |
| Ekipman görünümü referans boyutu | U*G*Y=2370*500*1400mm |
| Ağırlık | 400kg |