| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 7500~8300Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-SP1200 is een stapel- en extrudeermachine ontworpen voor prismatische lithiumbatterijcellen. Het is geschikt voor het stapelen, in vorm drukken en bundelen van prismatische batterijen. Het systeem maakt gebruik van een servomotor, een schroefmodule en een planetair verloopstuk om het stapel- en extrusieproces uit te voeren, waarbij een drukregelaar de bediening regelt.
De extrusiestapelkracht bedraagt ruim 500 kg, terwijl de machine eenvoudig te bedienen blijft. Het maakt realtime controle van zowel de stapelslag als de stapeldruk mogelijk. Met drievoudige bescherming via softwarelimieten, hardwarelimieten en druklimieten voorkomt het apparaat overmatige extrusie van batterijen en biedt het een hoge precisiecontrole tijdens het extrusieproces.
| Efficiëntie van apparatuur | 50 groepen/uur (10PCS batterijcellen) |
| Entsnelheid van apparatuur | ≥98% |
| Extrusieslag | 1200 mm |
| Aanpasbaar maatbereik | L: 50 ~ 250 mm; B: 20 ~ 100 mm; H: 100 ~ 300 mm |
| Maximale druk stapelen | 500KG |
| Fout in drukregeling | 0,1 kg |
| Besturingssysteem | PLC + touchscreen |
| Ingangsstroomverbruik | 1 kW |
| Ingangsvoeding | AC220V/50HZ |
| Bron van gecomprimeerde lucht | Geen |
| Aanraakscherm | 7-inch touchscreen |
| Referentiegrootte van het uiterlijk van de apparatuur | L*B*H=2370*500*1400mm |
| Gewicht | 400KG |