| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 7500~8300Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-SP1200 to maszyna do układania i wytłaczania, przeznaczona do układania, tłoczenia w kształt i łączenia w zestawy ogniw litowych.System wykorzystuje serwomotor, moduł śrubowy i reduktor planetarny do wykonywania procesu układania i wytłaczania, z regulatorem ciśnienia regulującym działanie.
Siła napędowa przy układzie ekstruzji osiąga ponad 500 kg, a maszyna pozostaje łatwa w obsłudze.Wyposażone w potrójną ochronę poprzez ograniczenia oprogramowania, ograniczeń sprzętowych i ograniczeń ciśnienia, urządzenie zapobiega nadmiernej wytłaczaniu baterii i zapewnia wysoką precyzję sterowania w procesie wytłaczania.
| Wydajność urządzeń | 50 grup/godzinę (10 PCS ogniw bateryjnych) |
| Wskaźnik przeszczepu sprzętu | ≥ 98% |
| Uderzenie wytłaczeniowe | 1200 mm |
| Dostosowany zakres rozmiarów | L: 50~250 mm; W: 20~100 mm; H: 100~300 mm |
| Maksymalne ciśnienie układania | 500 kg |
| Błąd w regulacji ciśnienia | 00,1 kg |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Zużycie mocy wejściowej | 1 kW |
| Zasilanie wejściowe | AC220V/50HZ |
| Źródło sprężonego powietrza | Żadnego |
| Ekran dotykowy | 7-calowy ekran dotykowy |
| Wymiar odniesienia do wyglądu sprzętu | L*W*H=2370*500*1400 mm |
| Waga | 400 kg |