| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-MRP100L |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1150~1198/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-MRP100L yuvarlama baskı makinesi, öncelikle laboratuvar ortamlarında pil malzemelerinin manuel yuvarlanması için tasarlanmıştır.Temiz enerji uygulamalarında kullanılan lityum-ion batarya elektrotlarının incelenmesi ve yoğunlaştırılması için özellikle uygundur.Dövizle çalıştırılan yuvarlama özelliğine sahip olan makine, ayarlanabilir yuvarlama kalınlığı sunar ve kullanıcısı için kullanışlıdır.
| Rol boyutu | Çapı Φ96mm * 100mm |
| Rulo silindirliliği | ≤ ±2um |
| Rol sertliği | HRC62 |
| Rulo bitirme | Ra0,4 veya daha fazla |
| Dökme kalınlığı | 0 ¢ 2mm, boşluk ayarlanabilir |
| Rulo yerleştirme | Dikey yerleştirme |
| Tablet kalınlığı | Hız ayarlanabilir |
| Çalışma yöntemi | Kılavuz |
| Besleme hızı | 0 ̊40 mm/s, el krank hızına bağlıdır |
| Boyutları | L355mm * W245mm * H355mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 50KG |