| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-MRP100L |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 1150~1198/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-MRP100L walsmachine is primair ontworpen voor het handmatig walsen van batterijmaterialen in laboratoriumomgevingen. Het is bijzonder geschikt voor het dunner maken en verdichten van lithium-ion batterij elektroden die worden gebruikt in toepassingen voor schone energie. Met tandwiel-aangedreven walsen biedt de machine een instelbare walshoogte en is deze gebruiksvriendelijk te bedienen.
| Rolmaat | Diameter Φ96mm * 100mm |
| Rolcilindriciteit | ≤ ±2um |
| Rolhardheid | HRC62 |
| Rolafwerking | Ra0.4 of meer |
| Walshoogte | 0–2mm, de spleet kan worden aangepast |
| Rolplaatsing | Verticale plaatsing |
| Tabletdikte | Snelheid kan worden aangepast |
| Bedieningsmethode | Handmatig |
| Invoersnelheid | 0–40mm/s, afhankelijk van de snelheid van de handslinger |
| Afmetingen | L355mm * B245mm * H355mm |
| Apparatuurgewicht | 50KG |