| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-MRP100L |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1150~1198/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το μηχάνημα κυλίνδρων ACEY-MRP100L έχει σχεδιαστεί κυρίως για χειροκίνητη κύλιση υλικών μπαταριών σε εργαστηριακά περιβάλλοντα. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την αραίωση και την πυκνότητα ηλεκτροδίων μπαταριών ιόντων λιθίου που χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές καθαρής ενέργειας. Διαθέτοντας κύλιση με γρανάζια, το μηχάνημα προσφέρει ρυθμιζόμενο πάχος κύλισης και είναι φιλικό προς το χρήστη.
| Μέγεθος κυλίνδρου | Διάμετρος Φ96mm * 100mm |
| Κυλινδρικότητα κυλίνδρου | ≤ ±2um |
| Σκληρότητα κυλίνδρου | HRC62 |
| Φινίρισμα κυλίνδρου | Ra0.4 ή περισσότερο |
| Πάχος κύλισης | 0–2mm, το κενό μπορεί να ρυθμιστεί |
| Τοποθέτηση κυλίνδρου | Κάθετη τοποθέτηση |
| Πάχος δισκίου | Η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί |
| Μέθοδος λειτουργίας | Χειροκίνητη |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 0–40mm/s, εξαρτάται από την ταχύτητα της χειρολαβής |
| Διαστάσεις | L355mm * W245mm * H355mm |
| Βάρος εξοπλισμού | 50KG |