| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-MRP100L |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 1150~1198/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه پرس رولینگ ACEY-MRP100L در درجه اول برای رولینگ دستی مواد باتری در محیط های آزمایشگاهی طراحی شده است.به ویژه برای رقیق کردن و چگال کردن الکترود های باتری لیتیوم یون استفاده شده در کاربردهای انرژی پاک مناسب است.. با استفاده از رولینگ با چرخ دنده، این ماشین دارای ضخامت رولینگ تنظیم شده و برای کار آسان است.
| اندازه رول | قطر Φ96mm * 100mm |
| سلندری بودن رول | ≤ ±2um |
| سختی رول | HRC62 |
| رولر Finish | Ra0.4 یا بیشتر |
| ضخامت رولینگ | 0 ≈ 2mm، شکاف می تواند تنظیم شود |
| قرار دادن رول | قرار دادن عمودی |
| ضخامت تبلت | سرعت قابل تنظیم است |
| روش کار | راهنما |
| سرعت تغذیه | 0°40mm/s، بستگی به سرعت چرخ دست دارد. |
| ابعاد | L355mm * W245mm * H355mm |
| وزن تجهیزات | 50 کيلوگرم |