| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HSM4020C |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 680~1150Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Isı daraltma ambalaj makinesi PVC POF Film uyumlu uzak kızılötesi ısıtma
Ürün Tanımı
ACEY-HSM4020C ısı kısaltma ambalaj makinesi, patentli tasarım, güvenlik, enerji tasarrufu ve istikrarlı verimliliği entegre eden yenilikçi bir ambalaj ekipmanıdır.POF'ın termal küçülme ambalajı için mükemmel bir çözüm sağlayan, PVC ve PP filmleri.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Güç kaynağı | 220V-380V |
| Güç | 9KW |
| Boyutları | 1200mmx400mmx200mm |
| Taşıma hızı | 0-15m/min |
| Taşıma malzemesi | Teflon |
| Taşıyıcı yükleme | En fazla 20 kg |
| Makine boyutu | 1600mmx560mmx660mm (L*W*H) |
| Ağırlık | 80 kg |
| Çekilme filmi | POF/PVC |
Ürün Görüntüsü
![]()